Budowa domku myśliwskiego


Koło nasze nie posiadało własnego lokum, w którym można by było prowadzić wszelkiego rodzaju spotkania oraz imprezy związane z działalnością koła. Kol.Jacek Morawiec zaproponował projekt, oraz własną inicjatywe popartą mozliwościami w wykonastwie obiektu, domku mysliwskiego. Inicjatywę poparł zarząd koła a w szczególności Prezes Kol Kazimierz Karpiński, który zaangażowany w budowę wprowadzał zmiany między innymi w wielkości budowli ( początkowo miał to być o wiele mniejszy obiekt) Przy budowie brali udział wszyscy myśliwi, oraz wielu kandydatów i sympatyków naszego koła.

biesiadnik8

Powstały domek został nazwany „BIESIADNIK” i służy myśliwym naszego koła, oraz wielu osobom niezwiązanym z łowiectwem. Jest miejscem spotkań władz samorządowych, młodzieży szkolnej, a w szczególności leśników Nadleśnictwa Strzelce Opolskie, które nieodpłatnie wydzierżawiło nam teren pod budowę obiektu. Przy okazji budowy domku została ogrodzona cała działka, na której dodatkowo wybudowano altanę oraz obelisk upamiętniający budowę i rocznicę 55-lecia powstania koła. Wydzielono miejsce na pokot, ognisko, zagospodarowano całą posesję. Domek jest ogrzewany kominkiem, a na zapleczu działki wybudowano drewutnię i magazyn na paszę.

Przy budowie domku myśliwi nasi przepracowali społecznie łącznie ponad 3500 godzin, oraz przekazali nieodpłatnie różne materiały budowlane, i potrzebne narzędzia. Powstanie takiego miejsca było uwieńczeniem wieloletnich planów i starań członków naszego Koła.

W TAKI SPOSÓB WYBUDOWANO  BIESIADNIK


skanuj0026skanuj0026-1

skanuj0028skanuj0031skanuj0031-1skanuj0031-2


skanuj0032skanuj0033-1


skanuj0032-1

biesiadnik3biesiadnik4

 

EFEKT PRZERÓSŁ NASZE OCZEKIWANIA

 

biesiadnik14biesiadnik13

biesiadnik12biesiadnik9

biesiadnik10biesiadnik11

 

 

 
Copyright © Koło Łowieckie "OSTOJA" w Krapkowicach